בחירת שם לתינוק

יש הרבה לחץ בבחירת שם לתינוק. זוהי החלטה קבועה שתישאר עם ילדך למשך שארית חייו ועל אילן היוחסין שלך לנצח (ללא לחץ). יש אנשים שגם מאמינים ששם יכול לקבוע את סוג האישיות של ילדם! זו הסיבה שלכמה משפחות זה יכול להיות מאתגר לצמצם את זה לבחירה סופית אחת, בעוד שזה סופר קל עבור אחרים.

כשגיליתי שיש לנו ילד, הדבר הראשון שעשיתי היה להתחיל להסתכל על שמות. כבר בחרתי שם של ילדה, אבל לא שם של ילד. כשהתחלתי לברר את כל האפשרויות החל מא' ועד ת', הבנתי במהרה שיש כמה דברים שעלי לקחת בחשבון לפני שאבחר שם לבן שלנו. חלק מאלה אולי לא מתאימים לך או שהם מעוותים, אבל הם יכולים לעזור לך לבחור את השם המושלם לתינוק הקרוב שלך. הם עשו בשבילנו!
כמה פופולארי זה?

זה אולי לא משנה לך, אבל לאחרים, חשוב לא לתת לילד שלהם שם נפוץ או פופולרי. הם לא רוצים שהילד שלהם יהיה בכיתה עם עוד ארבעה ילדים בעלי אותו שם. הם רוצים שלילד שלהם יהיה שם ייחודי ושהוא ירגיש שהוא מיוחד ומיוחד במינו, לא אחד מני רבים. קבע אם זה חשוב לך.

תמיד חשבתי שאבחר שם לילד שלי שלא יהיה ברשימת 20 השמות המובילים של תינוקות ושיהיה מיוחד משאר השמות, אבל ברגע שמצאנו את השם ששניכם אהבתם, זה כבר לא משנה לי. אתה יכול להרגיש אותו דבר. ליאם היה השם הפרטי שבאמת אהבתי והשם היחיד שבעלי אהב. אין שם הגזמה. למרות שהשם הזה היה שם התינוק מספר שלוש הפופולרי ביותר ב-2016, ברור שזה בסופו של דבר לא משנה לנו. עדיין בחרנו בו. היה לזה יותר משמעות עבורנו. אני גם אוהב שהשם ליאם היה השם הראשון ששאלתי את בעלי באותו יום שגילינו שיש לנו ילד. אני חושב שזה היה אמור להיות.