חשיבות השמות לתינוקות

אחת מאבני הדרך הגדולות ביותר בלידה היא בחירת השם המושלם. הורים מזהים ששם של ילד הופך לחלק מהזהות שלו ואתה מקבל רק הזדמנות אחת לבחור טוב. כתוצאה מכך, הורים חושבים לעתים קרובות במשך חודשים, ומנסים שמות שונים כדי לראות איזה מהם יתאים לצרור הקטן שלהם. קורנליוס אולי גדול מדי, איירה קטן מדי, אבל צ'ארלי בדיוק צודק!

עם זאת, חובתו של הורה לתת לילדו שם טוב אינה מסתיימת כשהיא מודפסת על תעודת לידה. מעשה הענקת שם טוב לילדכם נמשך לאורך כל גידולו והשמות הללו יהיו חשובים לא פחות.

בעולם מלא במילים, אנו משתמשים בשפה כדי לזהות, לסווג ולהתחבר. מילים משמשות גם כדי לתייג, להגדיר ולהשוות כפי שאנו משתמשים בהן כדי לתאר את עצמנו ואת האנשים סביבנו. האם אי פעם עצרת לחשוב כיצד המילים שאנו משתמשים בהן כדי להגדיר אחרים עשויות להשפיע על האופן שבו אנו מתייחסים אליהם או על איך הם מרגישים לגבי עצמם? ילדים, בהיותם הספוגים הקטנים שהם, סופגים את מה שהם שומעים על עצמם. הם קולטים כל מילה ומילה שאנחנו זורקים כדי לתאר אותם. באילו מילים אתה משתמש כדי להגדיר אותם?
האמירה שאסור לתאר ילד באמצעות מילים שליליות אלו לא אומר שילדים לעולם אינם מציגים התנהגויות או תכונות שליליות אלו. כולם עושים זאת בשלב זה או אחר ואין לראות בהתנהגויות אלה מקובלות. עם זאת, חשוב לזכור שההתנהגות היא שלילית, לא הילד. הפעולה היא "רעה", לא הילד.

ביקורת על התנהגות שונה מביקורת ילד. כאשר אנו מבקרים התנהגות, אנו מראים חוסר הסכמה לפעולה ספציפית, אך כאשר אנו מבקרים ילד, אנו מביעים חוסר הסכמה על היותו – אנו מראים שאנו לא מאשרים את מי שהוא. כשאנחנו נותנים לילד שם כמו "אנוכי" על כך שהוא לא רוצה לחלוק את ממתק ליל כל הקדושים שלו, אנחנו לא מתארים מעשה אנוכי; אנו מתארים ילד אנוכי. כשאנחנו מבקרים ילדים על כך שהם במקום לעשות, אנחנו כותבים שם רע על תג שם שהם ישארו איתם לכל מקום שהם הולכים.